بهینه سازی سایت

ایران وب کاران بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت

ارسال شده توسط yashar *

سئو (SEO) یا بهینه سازی موتور جستجو (Search Engine Optimization) , یک تکنیک و روند برای وب سایت می باشد که در صفحات و جستجوهای اول موتورهای جستجو دیده شود به عبارتی عملیاتی است برای بهبود جایگاه سایت در گوگل. سئو و بهینه سازی سایت از زمانی که یک کاربر تصمیم به جستجوی کلمه ای در موتور های جستجو می کند تا زمانی که وارد سایت مورد نظر می شود دخالت دارد و برای قدم به قدم این مراحل , راه حل های فنی و خاص خود را دارد. نقش ما به عنوان متخصص سئو و ارائه دهنده خدمات سئو در این است که نسبت به بهبود جایگاه سایت در گوگل مطمئن شویم تا بیشترین بازدید را داشته باشید.

seo - بهینه سازی سایت

چرا باید از سئو یا بهینه سازی سایت استفاده کرد؟
اهمیت سئو یا بهینه سازی کردن سایت از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند.و اهمیت بهینه سازی جایی به اوج خود میرسد که اکثر مردم فقط به صفحه‌ی اول نتایج جستجو نگاه میکنند. بنابراین برای داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این مسئله الزامی است که سایت شما در صفحه‌ی اول نتایج جستجو قرار گیرد.

برای مشاوره درمورد سئو و بهینه سازی سایت خود و اطلاع از خدمات سئو ما می توانید از طریق راه های ارتباط با ما که در اختیار شما قرار داده ایم , با کارشناسان ما ارتباط برقرار و نسبت به بهبود جایگاه سایت در گوگل اقدام نمائید.

گنبد کاووس – پاساژ شهرداری، طبقه فوقانی، واحد ۱۲
خدمات مهندسی گنبد کامپیوتر
www.iranwebkaran.ir

Tel: 0172 – ۲۲۲ ۱۲ ۲۸
TelFax: 0172 – ۲۲۹ ۱۴ ۴۹
Mobile: 0939 229 14 49
یاشار نیازی

  • آبان ۴, ۱۳۹۶